Don't buy unless desperate the size doesn't fit the price. It is too expensive, I paid the same price for 1kg in retail which is what I understood was the size. The container on the right cost $7.59. Look at the sizes. I buy 3 for the $$$ Never again!
Don't buy unless desperate the size doesn't fit the price. It is too expensive, I paid the same price for 1kg in retail which is what I understood was the size. The container on the right cost $7.59. Look at the sizes. I buy 3 for the $$$ Never again!